KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15028262
nr 1502 8262
Göran Dahl
(f. 1944), Sverige
Oljemålning, Signerad, komposition. Olja på duk, 73x100cm, yttermått inklusive ram: 77x104cm
Göran Dahl, svensk målare och grafiker född 1944.
Utrop:
700 kr
Såld:
800 kr
måndag 14 november 2022
kl 19:31:48
300 kr
350 kr
400 kr
450 kr
500 kr
600 kr
700 kr
700 kr
700 kr (Budbetjänt)